O NASVilla Sushi – restauracja japońska na warszawskim Wilanowie


Zanim zdecydowaliśmy się rozpocząć działalność, szukaliśmy restauracji, w której nie tylko zjemy pyszne sushi, ale również zanurzymy się w egzotycznej atmosferze. Kiedy zorientowaliśmy się, że na mapie Warszawy nie ma takiego miejsca, postanowiliśmy wystartować z w pełni autorskim projektem. W ten sposób w 2014 roku powstała Villa Sushi, czyli wyjątkowa restauracja, gdzie pyszne jedzenie harmonizuje ze stylowo zaaranżowanym wnętrzem i niespotykanie uprzejmą obsługą.


Menu japońskie, które pokochasz – odwiedź nas i odkryj świat sushi


Przygotowaliśmy bogate menu, w którym znajdziesz m.in. wspaniałe sushi, a także dania z kurczaka, krewetek, małży, ryb, warzyw oraz z grilla. Proponujemy klasyczne nigiri-zushi, maki-zushi, krewetki w tempurze, jak też autorskie kompozycje. Jesteśmy przekonani, że przygotowywane na miejscu potrawy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Serdecznie zapraszamy.


Nie masz czasu na wyjście do restauracji? Proponujemy pyszne jedzenie na dowóz! Zamówione dania dostarczamy na terenie Wilanowa, Mokotowa i Ursynowa.

KONTAKT

Lokalizacja naszej restauracji to ścisłe centrum dzielnicy Wilanów w Warszawie.

godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela od 12.00 do 22.00

Al. Rzeczypospolitej 12
Warszawa

Japońskie dania na dowóz – Villa Sushi w Warszawie zachęca do kontaktu

Masz ochotę na pyszną japońską kuchnię? Villa Sushi to wyjątkowa restauracja japońska mieszcząca się w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Stawiamy nie tylko na oryginalny smak dań japońskich, ale również na estetyczny i wykwintny sposób ich podania. Odwiedź nas, a od progu wkroczysz do kraju kwitnącej wiśni. Oczywiście proponujemy też jedzenie na dowóz. Dowozimy sushi m.in. na Ursynów, Mokotów, Wilanów i do pozostałych dzielnic Warszawy. Zachęcamy do kontaktu.


Menu

790 243 546

790 243 546